صفحه اصلی / آموزش بازی‌های کازینو / بهترین بازی‌های اسلات در آمریکا براساس میزان برگشت پول به بازیکن
f

بهترین بازی‌های اسلات در آمریکا براساس میزان برگشت پول به بازیکن

در حالی که بیشتر مردم بر اساس طراحی ظاهری ماشین‌های اسلات، امکانات جانبی و پیشنهادهای تبلیغاتی تصمیم می‌گیرند که پای کدام بنشینند، یک قمارباز دانا به دنبال ماشین اسلاتی با بالاترین میزان برگشت پول به بازیکن (RTP) می‌گردد؛ زیرا این روش صحیح بازی کردن با ماشین اسلات است. میزان اج اسلات‌های آنلاین می‌تواند بسیار متفاوت باشد و نباید فراموش کنید که هر چه میزان اج کمتر باشد، احتمال برد شما بیشتر است.

باید توجه داشته باشید که میزان برگشت پول معیاری است که طی هزاران بار بازی با هر اسلات به دست می‌آید و تفاوت در برخی از آن‌ها بسیار ناچیز است. اما قمار و ریاضیات رابطه تنگاتنگی دارند و همین تفاوت‌های ناچیز است که می‌تواند سرنوشت قمار شما را تعیین کند. همانطور که گفتیم، هرچه میزان اج پایین‌تر باشد، احتمال برد بیشتر است و ما در این مطلب قصد داریم ۱۰ بازی اسلات با بالاترین درصد برگشت پول و پایین‌ترین میزان اج را معرفی کنیم.

۱۰- (Jack Hammer 2 (Netent | میزان برگشت پول: ۹۷٫۱ درصد

برگشت پول

اسلات جک همر ۲ تنها یکی از چندین اسلات NetEnt در این فهرست است. تم این اسلات، جرم و جنایت است و به سبک یک کتاب کمیک طراحی شده است. در این بازی، حح بت لاین وجود دارد که به شما شانس بسیار بالایی برای بردن می‌دهد. در کنار این طراحی جذاب، جک همر ۲ امکانات جالبی مانند The Sticky Win هم دارد که به صورت خودکار آن‌قدر به چرخاندن ادامه می‌دهد تا فرصت برد برایتان مهیا شود. همچنین، در این بازی اسپین رایگان نیز در اختیار شما قرار می‌گیرد. در اسپین‌های رایگان که تعدادشان می‌تواند به ۲۰ بار هم برسد، هر مقدار که ببرید، دوبرابر حساب می‌شود! میزان برگشت پول در جک همر ۲ برابر با ۹۷٫۱ درصد است.

۹- (Simsalabim (Netent | میزان برگشت پول: ۹۷٫۵ درصد

برگشت پول

همانطور که از اسمش پیداست، تم این بازی با جادو و جمبل گره خورده است. تمامی علائم در این بازی مربوط به جادو و جادوگری است. وقتی سیمسالابیم بازی می‌کنید، به دنبال ۳ خرگوش در ۳ ردیف اول باشید. اگر خوش‌شانس باشید و سه خرگوش در کنار یک کلاه ظاهر شود، می‌توانید ۵۰۵۰۰ سکه ببرید. این بازی هم دارای آپشن اسپین رایگان است و ضریب برد در آن ۳ برابر است. مجموع این امکانات باعث شده است میزان برگشت پول در سیبمسالابیم برابر با ۹۷٫۵ درصد باشد.

۸- (Retro reels Extreme Heat (microgaming| میزان برگشت پول: ۹۷٫۵ درصد

برگشت پول

در میان اسلات‌های Microgaming، ۹۷٫۵ درصد یکی از بالاترین مقادیر برگشت پول است. این بازی با یک تم کلاسیک در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد و همان نمادهایی را در آن می‌بینید که به آن‌ها عادت دارید. لیمو، گیلاس، زنگوله، لوگوی بار و ۷ افسانه‌ای. در کنار این محیط قدیمی، این بازی دارای امکاناتی مدرن است. اسپین رایگان تا ۲۰ بار و دو برابر شدن جایزه در کنار قابلیت جابجایی باعث شده است این بازی به یکی از بهترین اسلات‌های ویدیویی تبدیل شود. پس از هر اسپین، می‌توانید انتخاب کنید که تنها در بک ردیف چرخش ایجاد شود. با این کار، شانس پیروزی افزایش پیدا می‌کند.

۷- (Devil’s Delight (Netent | میزان برگشت پول: ۹۷٫۶ درصد

برگشت پول

با این ویدیو اسلات شرکت Netent، شیطان درون خود را نشان دهید تیم این بازی پنج ردیفه، علائم ترسناک و شیطانی دنیای مردگان است. با این حال، این بازی جهنمی می‌تواند بهشت قماربازان باشد. امکان جابجایی، چرخش انتخابی، اسپین رایگان در کنار ضریب برد پنج برابری اسپین رایگان، این بازی را به یک بازی بسیار جذاب با بازگشت پول بالا بدل کرده است. با تمام این امکانات جذاب، شاید مهم‌ترین شاخصه این ماشین اسلات ویدیویی، بخش Soul Reaper آن باشد. با جفت کردن هر شخصیت با گناه مخصوصش، ستون Soul-O-Meter پرتر می‌شود و وقتی کاملاً پر شد، یک ۱۰ اسپین رایگان به شما تعلق خواهد گرفت. دیگر چه انتظاری از یک اسلات دارید؟

۶- (King of Chicago (Netent | میزان برگشت پول: ۹۷٫۸ درصد

برگشت پول

اگر به دنبال تلفیقی از اسلات سنتی و مردن هستید، شاه شیکاگو بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. این ماشین اسلات با ماشین‌های معمولی کمی متفاوت است و دلیلش هم استفاده از کارت به عنوان نماد اصلی بازی است. در این بازی، مسئله جفت کردن نمادها نیست؛ بلکه باید بتوانید در هر ردیف، یک دست پوکر ایجاد کنید. در میان کارت‌های این بازی، کارت جوکر نیز دیده می‌شود که می‌تواند جانشین هر کارتی که شما بخواهید باشد. در این بازی می‌توانید تا ۳۰ اسپین رایگان داشته باشید و جایزه آن نیز دو برابر است. به این دلیل است که میزان برگشت پول در آن فوق‌العاده است و رقم ۹۷٫۸ درصدی را نشان می‌دهد.

۵- (Starmania (Nextgen| میزان برگشت پول: ۹۷٫۸۷ درصد

اگر به دنبال یک پوکر رنگارنگ با تم فضایی هستید و دوست دارید احتمال باختتان هم چندان زیاد نباشد، ستاره بازی Nextgen گزینه محبوب شما خواهد بود. در این بازی شاهد آپشن‌های فراوانی برای برد هستیم که از آن جمله می‌توان به بازی رایگان اشاره کرد. استارمنیا دارای ده Payline است و بردها در هر دو جهت مورد محاسبه قرار می‌گیرند. با هر بار برد، شما شانس این را دارید که مبلغ به دست آمده را شرط ببندید تا آن را دو یا حتی چهار برابر کنید. گرافیک عالی و امکانات فراوان این بازی، در کنار بازگشت پول ۹۷٫۸۷ درصدی باعث شده است این بازی یکی از محبوب‌ترین گزینه‌ها در بین قماربازان باشد.

۴- (Blood Suckers (Netent | میزان برگشت پول: ۹۸ درصد

ژانر ومپایر و خون‌آشام در هیچ برهه‌ای از تاریخ به قدر امروز محبوب نبوده است و طبیعی است که در دستگاه‌های اسلات هم جایی برای خود باز کرده باشند. تم بازی بلاد ساکرز هم به همین دلیل به این نحو طراحی شده است. در کنار بازگشن پول ۹۸ درصدی، این بازی امکانات بسیاری هم دارد. امکان جابجایی، پرداخت‌های متنوع، اسپین رایگان با پرداخت سه‌برابری و یک بازی جانبی، جذاب‌ترین امکانات این بازی هستند.

۳- (۱۴۲۹ uncharted seas (thunderkick| میزان برگشت پول: ۹۸٫۶ درصد

این اسلات ویدیویی از لحاظ بصری دارای کیفیت بسیار بالایی است و طرح‌های آن مشابه طرح‌هایی است که با دست نقاشی شده‌اند. المان‌های به کار رفته در این بازی غول‌ها، پری‌ها، نقشه‌های دزدان دریایی و سایر موجودات دریایی هستند. اسپین‌های رایگان در این بازی می‌تواند تا ۵۰ دور باشد و در کنار آپشن‌هایی مانند انفجار و جابجایی، برگشت پول ۹۸٫۶ درصدی این بازی را به یکی از امن‌ترین و جذاب‌ترین گزینه‌ها در میان اسلات‌های ویدیویی بدل کرده است.

۲- (Jackpot 6000 (Netent | میزان برگشت پول: تا ۹۸٫۸ درصد

اگر به دنبال یک اسلات ویدیویی کلاسیک هستید، شاید هیچ گزینه‌ای به اندازه جکپات ۶۰۰۰ نتواند شما را راضی کند. در این بازی می‌توانید با ۵ Payline فعال کار کنید و برای هر اسپین، بین ۱ تا ۱۰ سکه شرط ببندید. پیشنهاد ما البته این است که همیشه با همان ۱۰ سکه بازی کنید، زیرا حالتی از بازی را فعال می‌کند که منجر به بازگشت پول بسیار بالاتری است. بهترین اتفاقی که در این بازی ممکن است برایتان رخ دهد، این است که سه علامت جوکر را قطار کنید. در این حالت، به صورت تضمینی ۶۰۰۰ سکه برنده می‌شوید. قطار شدن دو جوکر هم جایزه‌ای بین ۱۰ تا ۶۰۰۰ سکه دارد. اگر شرط‌هایتان در این بازی بین ۱ تا ۸ سکه در هر اسپین باشد، احتمال بازگشت پول بین ۷۴٫۹ تا ۷۹٫۲ درصد است؛ اما با ۱۰ سکه‌ای کردن شرط می‌توانید این مقدار را به ۹۵٫۱ تا ۹۸٫۹ برسانید.

  • (Mega Jocker (Netet| میزان برگشت پول: تا ۹۹ درصد

برگشت پول

با این که جکپات ۶۰۰۰ دارای بازگشت پول بسیار بالایی است، اما یکی دیگر از پوکرهای ویدیویی شرکت سازنده آن است که مقدار برگشت سرمایه بالاتری دارد: مگا جوکر. شرط بستن در این بازی با یک سکه بازگشت پول ناممیدکننده ۷۶٫۹ درصد را دارد؛ اما از سوی دیگر، وقتی ۱۰ سکه شرط ببندید، مقدار برگشت پول می‌تواند بین ۸۹٫۱ تا ۹۹ درصد باشد. رسیدن به این میزان به مهارت قمارباز بستگی دارد و هر کسی نمی‌تواند به آن برسد. با این حال، این بازی به قدری جذاب است که می‌تواند هر کسی را ترغیب به یادگیری کند

سوالات متداول

هدف ما این است که به شما بهترین اطلاعات را در زمینه قمار بدهیم؛ پس اجازه بدهید یک جمع‌بندی داشته باشیم.

بهترین اسلات کدام است؟

پایین‌ترین میزان اج نشان می‌دهد که کدام بازی برای شما بهترین گزینه است. با در نظر گرفتن پیچیدگی‌های برخی از اسلات‌های موجود در این فهرست، اسلات جک همر ۲ یا سیمسالابیم بهترین گزینه‌ها هستند و می‌توانند تا ۹۷ درصد پول شما را برگردانند.

چگونه یک ماشین اسلات خوب انتخاب کنیم؟

به پرداختی آن توجه کنید و سپس به امکانات و سادگی بازی هم نگاهی داشته باشید. برای مثال، عواملی مانند اسپین رایگان و ضریب پرداخت بسیار مهم هستند.

میانگین پرداختی ماشین اسلات چیست؟

در هر ماشین اسلاتی این مقدار متفاوت است و شما همیشه باید به دنبال گزینه‌ای با بالاترین میزان بازگشت پول به بازیکن باشید. در این فهرست، بازی‌های بلاد ساکرز و ۱۴۲۹ Uncharted Seas بالاترین میزان میانگین بازگشت پول به بازیکن را دارا هستند که حدود ۹۸ درصد است.

ماشین اسلات دارای واریانس بالا چیست؟

ماشین‌های اسلاتی که دارای واریانس بالایی هستند برای قماربازانی طراحی شده‌اند که در پی بردن مبالغ سنگین هستند. برای مثال، King Of Chicago یکی از آن‌ها است که هم میزان بازگشت پول در آن بسیار بالا است و هم واریانس بالایی دارد. محدودیت شرط‌بندی منعطف و اسپین رایگان از جمله مواردی است که به محبوبیت این گزینه افزوده است.

این مطالب را نیز ببینید!

ماشین اسلات | رندوم بودن نتایج ماشین های اسلات به چه صورت است؟

بسیاری از افراد در وبسایت‌های مختلف مطالب زیادی را درباره رندوم نبودن ماشین های اسلات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: !در صورت نیاز به کپی مطالب با ما تماس بگیرید